Güncelleme: 23:26 TSİ 15 Kasım 2019 Cuma
Haberler

"Davos" Haberleri

Toplam 58 sonuçtan 1 ila 20 arası haber.
Bakan Albayrak Dünya Ekonomik Forumu'nda konuştu: Türk ekonomisi yaza göre hızlı bir şekilde toparlanma söz konusu Bakan Albayrak Dünya Ekonomik Forumu'nda konuştu: Türk ekonomisi yaza göre hızlı… 23 Ocak 2019 Çarşamba

SON DAKİKA FLAŞ HABER... Dünya Ekonomik Forumu'nda bir oturumda konuşan Hazine ve Maliye Bakanı Albayrak, “Türkiye yoluna son derece pozitif devam ediyor. Türk ekonomisi güçlü bir dengeye sahip. Yaza göre hızlı bir şekilde toparlanma söz konusu” dedi. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Cumhurbaşkanı Erdoğan ''24 Haziran Seçimleri Manifestosu''nu açıkladı Cumhurbaşkanı Erdoğan ''24 Haziran Seçimleri Manifestosu''nu açıkladı 07 Mayıs 2018 Pazartesi

SON DAKİKA FLAŞ HABER: Seçim manifestosunu AK Parti İstanbul 6. Olağan İl Kongresi'nde açıklayan Cumhurbaşkanı Erdoğan "İnşallah önümüzdeki dönemde, erdem, irade ve cesaretle Türkiye şahlanacak. Ahdim olsun ki; yeni dönemde Türkiye muasır medeniyet seviyesinin üstüne çıkacak, faizler, enflasyon ve cari açık düşecek'' dedi. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


ABD Başkanı Trump'tan Filistinlilere hakaret ve yardımları kesme tehdidi! ABD Başkanı Trump'tan Filistinlilere hakaret ve yardımları kesme tehdidi! 25 Ocak 2018 Perşembe

SON DAKİKA FLAŞ HABER: ABD Başkanı Trump, Filistinlilerin ABD'ye saygısızlık yaptığını öne sürerek, İsrail'le masaya oturulmadığı sürece Filistin'e mali yardım verilmeyeceğini söyledi. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Dünyada 2043 kişi milyarder, 3,7 milyar kişi yoksul! Dünyada 2043 kişi milyarder, 3,7 milyar kişi yoksul! 22 Ocak 2018 Pazartesi

Yardım kuruluşu Oxfam, dünyadaki milyarder patlaması ve gelir adaletsizliğine dikkat çektiği raporunu açıkladı. Rapora göre en varlıklı yüzde 1'lik kesim, geçen yıl yaratılan küresel servetin yüzde 82'sine sahip oldu. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Erdoğan-Çipras görüşmesi sonrası Kıbrıs ve Lozan açıklaması Erdoğan-Çipras görüşmesi sonrası Kıbrıs ve Lozan açıklaması 08 Aralık 2017 Cuma

Erdoğan ile Çipras'ın görüşmesi sonrası düzenlenen basın toplantısında gündem yine Kıbrıs ve Lozan'dı. Çipras, Lozan'ın yeniden yapılanmasının söz konusu olmadığını söyledi. Erdoğan ise "Kıbrıs'ta minderden kaçanın kim olduğunu biliyorum" dedi ve darbeci askerler için Yunan yargısına çağrı yaptı. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Mehmet Şimşek Davos’ta Suriye ile ilgili söylediği sözleri yalanladı! Mehmet Şimşek Davos’ta Suriye ile ilgili söylediği sözleri yalanladı! 22 Ocak 2017 Pazar

Başbakan Yardımcısı Şimşek, Davos’ta yaptığı bir konuşmada "Türkiye Esed'siz bir uzlaşmada ısrar edemez" şeklinde bir ifade kullandı. Bu görüş, Türkiye'nin Suriye'de izlediği politikayı yansıtmıyordu. Bakan Şimşek, bir süre sonra yazılı bir açıklamayla bunları söylemediğini iddia etti. Ama o sözler kamerada kayıtlıydı. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Ahmet Davutoğlu kimdir? Ahmet Davutoğlu kimdir? 05 Mayıs 2016 Perşembe

Türk dış politikasında son on iki yıldaki dönüşümün hem teorisini yazdı hem uygulamasını yürüttü. Bu işi 2002 yılı sonundan itibaren “başdanışman”, 2009'dan itibaren de “dışişleri bakanı” olarak yaptı. Şimdi başbakanlık koltuğunda. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Davutoğlu ile Biden arasındaki görüşmede PYD konusunda uzlaşma sağlanamadı! Davutoğlu ile Biden arasındaki görüşmede PYD konusunda uzlaşma… 23 Ocak 2016 Cumartesi

Başbakan Davutoğlu ile ABD'nin iki numarası Joe Biden, yaklaşık 2,5 saat görüştü. Görüşme sonrası, "teröre karşı ortak tavır" vurgusu yaptılar. Biden hem IŞİD hem de PKK için "terörist gruplar" dedi ve ikisinin de eşit derecede tehlikeli olduğunu söyledi. Ancak PYD konusuna girmedi. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Mustafa Koç hayatını kaybetti! Mustafa Koç hayatını kaybetti! 21 Ocak 2016 Perşembe

56 yaşındaki işadamı Mustafa Koç, evinde spor yaparken geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Bahçeli: Erdoğan ve Davutoğlu'nun seyahatleri ile Türkiye'yi mahçup ettiler Bahçeli: Erdoğan ve Davutoğlu'nun seyahatleri ile Türkiye'yi mahçup ettiler 25 Ocak 2015 Pazar

MHP Genel Başkanı Bahçeli, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Başbakan Davutoğlu'nun seyahatleri ile Türkiye'yi mahçup ettiğini söyledi. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Davutoğlu, Davos'ta soruları yanıtladı: Gazetecilik faaliyetleri ile ilgili tutuklanmadı Davutoğlu, Davos'ta soruları yanıtladı: Gazetecilik faaliyetleri ile ilgili… 23 Ocak 2015 Cuma

Davos'ta bulunan Başbakan Davutoğlu, basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Davutoğlu, "Türkiye'de gazetecilerin tutuklu olduğunu söyleyenlerin bu gazetecilerin ismini vermeleri lazım" dedi. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Başbakan Ahmet Davutoğlu Davos'ta konuştu Başbakan Ahmet Davutoğlu Davos'ta konuştu 22 Ocak 2015 Perşembe

Türkiye 6 yıl sonra Davos Zirvesi'nde Başbakan düzeyinde temsil edildi. Zirvedeki konuşmasının ardından Arap kanaat önderleriyle akşam yemeğinde bir araya gelen Başbakan Ahmet Davutoğlu "30 yıl önce kimse Türkiye'nin G20 Dönem Başkanı olacağını hayal edemezdi. Bir başarı hikayesi söz konusu" dedi. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Başbakan Davutoğlu'ndan Netanyahu eleştirisine yanıt! Başbakan Davutoğlu'ndan Netanyahu eleştirisine yanıt! 13 Ocak 2015 Salı

Başbakan Ahmet Davutoğlu, Paris’te İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu'yla aynı yürüyüşe katılmasını eleştirenlere yanıt verdi. Davutoğlu, "Meydanı onlara bırakmayız, insanlık neredeyse orada olacağız" dedi. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Davutoğlu: O el  kardeşimizin de olsa koparırız Davutoğlu: O el kardeşimizin de olsa koparırız 27 Ağustos 2014 Çarşamba

AK Parti 1. Olağanüstü Büyük Kongresi’nde genel başkanlığa aday olan Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, kongrenin veda değil vefa kongresi olduğunu söyledi. Davutoğlu, “Şunu aziz milletimize teminat olarak söylüyoruz, milletin ve tüyü bitmemiş yetimin hakkına uzanacak eli, kardeşimiz olsa koparırız. AK Parti yolsuzluklara karşı en çetin savaşı vermiştir, vermeye devam edecektir'' dedi. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Erdoğan: Bundan sonra İsrail'le normalleşme olmaz Erdoğan: Bundan sonra İsrail'le normalleşme olmaz 18 Temmuz 2014 Cuma

Başbakan Erdoğan, Gazze saldırısından sonra Türkiye ile İsrail ilişkilerinin normalleşmesinin mümkün olmadığını söyledi. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Sami Selçuk'tan STV'de Şimon Peres'e övgü (Video) Sami Selçuk'tan STV'de Şimon Peres'e övgü (Video) 18 Nisan 2014 Cuma

Samanyolu Haber televizyonunda eski yargıtay başkanı Sami Selçuk Samanyolu Haber Ankara temsilcisi Abdullah Abdülkadiroğlu'na konuk oldu. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


AK Parti'nin yeni reklam filmi Dombra (Video) AK Parti'nin yeni reklam filmi Dombra (Video) 25 Mart 2014 Salı

30 Mart 2014 yerel seçimlerine sayılı günler kala AK Parti bir reklam filmi daha hazırladı. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Ali Babacan: Önemli bir sınavdan geçiyoruz Ali Babacan: Önemli bir sınavdan geçiyoruz 26 Ocak 2014 Pazar

Başbakan Yardımcısı Ali Babacan, "Son dönemde hukukun üstünlüğü açısından önemli bir sınavdan geçiyoruz ama güçlü bir çıpamız da var. Bu da Avrupa Birliği süreci" dedi. Babacan, dövizdeki artışta Türk şirketlerin döviz alımlarının etkili olduğunu söyledi. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Ali Babacan: Piyasalardaki hareketlilik geçici Ali Babacan: Piyasalardaki hareketlilik geçici 24 Ocak 2014 Cuma

Dünya Ekonomik Forumu'nun yıllık toplantısına katılan Ali Babacan, Davos'ta NTV'nin sorularını yanıtlıyor. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Davutoğlu: Suriye rejimi ilgimiz yok diyemedi Davutoğlu: Suriye rejimi ilgimiz yok diyemedi 23 Ocak 2014 Perşembe

Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, Suriye'deki işkence fotoğrafları ile ilgili olarak, ''Rejim o fotoğraflarla ilgimiz yok diyemedi'' değerlendirmesinde bulundu. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »Son Haberler Bölümler