Güncelleme: 22:03 TSİ 08 Kasım 2016 Salı
Haber detayı
Facebook'ta Paylaş

Emre Belözoğlu'nun abiliği Arda Turan'ı utandırdı!

Fatih Terim ile Arda Turan arasındaki buzları eriten Emre Belözoğlu'nun milli takımdan koparılma sürecinde Arda Turan'ın oynadığı rol oynadığı iddia edilmişti.
Emre Belözoğlu'nun abiliği Arda Turan'ı utandırdı!
Güncelleme: 22:03 TSİ 08 Kasım 2016 Salı

Arda Turan'ın milli takıma dönmesinde büyük rol oynayan Emre Belözoğlu'nun yine Arda Turan tarafından milli takımda istenmediği günlerce konuşuldu.

Daha önce gündeme gelen iddialara göre; Arda Turan, Emre Belözoğlu'nun olduğu takımda kaptanlık yapamadığını ve Emre'nin kadroda olmasını istemediğini yakın çevresiyle paylaştı.

Selçuk İnan ile arası açılmıştı

Bu durumu izinsiz olarak Emre'ye ileten Selçuk İnan ile Arda'nın arası o dönem bozuldu ve ikilinin arasındaki gerginlik medyaya yansıdı. Selçuk İnan’ın eski kaptanı Emre Belözoğlu’na, “Arda seni istemiyor. Sen olursan sözünü takıma geçiremeyeceğini düşünüyor” dediği iddia edildi.

Arda'nın istemediği Emre, Arda için devrede

Emre Belözoğlu ile Arda Turan arasında yaşanan kırgınlık fazla uzun sürmezken Emre Belözoğlu'nun Fatih Terim tarafından bir daha kadroya alınmaması konunun kapanmasına yol açtı. Emre Belözoğlu bu kez kendini takımda istemeyen Arda Turan'ın milli takıma dönmesi için devreye girdi. Fatih Terim'i arayarak telefonu Arda Turan'a veren Emre, ikilinin barışmasına ve yıldız futbolcunun yeniden milli takıma dönmesine vesile oldu.(Haber7)

adv
Henüz yorum yapılmamış. Yorum yapmak için tıklayın
lütfen bekleyiniz
Yorumunuz:
Twitter
ANKET
Toplam 0 oylama
Oy Ver

Son Haberler Bölümler