Güncelleme: 14:10 TSİ 25 Mayıs 2020 Pazartesi
Haberler

"hale" Haberleri

Toplam 8 sonuçtan 1 ila 8 arası haber.
İran ABD'ye ait insansız hava aracını düşürdü! İran ABD'ye ait insansız hava aracını düşürdü! 20 Haziran 2019 Perşembe

SON DAKİKA FLAŞ HABER... Son dönemlerde dünyanın gözünün çevrildiği Hürmüz Boğazı'ndan bugün gelen bir haber ABD-İran arasındaki gerilimde yeni bir sürecin habercisi olabilir. İran, kendi hava sahasına girdiğini iddia ettiği dev bir keşif-casusluk hava aracını düşürdüğünü duyurdu. Olayın ardından bölgeye giden 2 ABD jetine İran hava savunma sistemleri tarafından radar kilidi atılmasının ardından ABD söz konusu alandaki tüm casus İHA'lar görevden çektiği. Askeri Havacılık Araştırmacısı Hakan Kılıç, düşürülen hava aracının özelliklerini ve yaşananların bölgeye muhtemel etkilerini anlattı, "İran bu uçağın enkazından elde ettiği bilgileri tersine mühendislikte kullanıp kısa zamanda böylesine gelişmiş bir casus uçağa sahip olabilir mi?" sorusuna da yanıt verdi. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Taraf'ın büyük hatası Taraf'ın büyük hatası 02 Kasım 2012 Cuma

Dini konularda yaptıkları haberlerde her zaman kritik hatalara imza atan bir kısım medya zincirine bu kez de Taraf Gazetesi katıldı. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Otoyol ve köprülere devler talip Otoyol ve köprülere devler talip 04 Eylül 2012 Salı

Otoyollar ve köprülerin özelleştirilmesi ihalesinde önyeterlilik için 5 başvuru yapıldı. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Türkiye'nin en pahalı kirasını ödeyecek! Türkiye'nin en pahalı kirasını ödeyecek! 21 Temmuz 2011 Perşembe

Avrupa'nın en büyük adalet binası olan Çağlayan Adliye Sarayı'nın kantini için düzenlenen ihaleyi 10 milyon 643 bin TL bedel ile Adil Demirhan kazandı. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Dizüstü bilgisayarınıza bunları yapmayın! Dizüstü bilgisayarınıza bunları yapmayın! 10 Ocak 2011 Pazartesi

Hayatımızın ayrılmaz bir parçası olan elektronik cihazlarını acaba doğru kullanabiliyor muyuz? HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Manavgat Şelalesi kayboldu Manavgat Şelalesi kayboldu 05 Ocak 2011 Çarşamba

Aşırı yağışlar nedeniyle Manavgat Irmağı'ndaki su seviyesi yükseldi. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Ankara-İstanbul arası 1 saat oluyor! Ankara-İstanbul arası 1 saat oluyor! 24 Kasım 2010 Çarşamba

2023'e kadar 45 milyar dolarlık yatırım planlanan hızlı trende, Ankara-İstanbul arasını 1 saate indirecek güzergah projesi heyecan yarattı. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Köprü ve otoyol ücretsiz geçişleri uzadı Köprü ve otoyol ücretsiz geçişleri uzadı 21 Kasım 2010 Pazar

Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, vatandaşların bayram tatili dönüşünde olumsuzluk yaşamaması için köprüler ve otoyol gişelerinden geçişin pazartesi saat 03.00'e kadar ücretsiz hale getirildiğini bildirdi. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »Son Haberler Bölümler